KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846411
nr 1384 6411
1800-tal, Landskap med hus & flicka. Olja på duk, signerad T Smith, 37x45, yttermått inklusive ram: 51x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:22:32
800 kr